Навушники HAVIT HV-H763d - це ігрові повнорозмірні навушники з мікрофоном, великими шумопоглинаючими амбушюрами. Відрізняються чистим об'ємним звучанням, якісним мікрофоном.
Підключення:
Навушники підключаються через подвійний 3,5 мм miniJack (один на динамік і один на мікрофон).
Переваги:
-Об'ємний звук
-Регулювання оголів'я і м'які накладки для комфорту при тривалому використанні
-Мікрофон, що повертається на 120 градусів
-Довгий кабель - 1.8 м
-Управління на кабелі
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 40мм |
| Довжина кабеля | 1.8м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Интерфейс | AUX (3.5мм) х 2 |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Микрофон | φ6*5мм |
| Сопротивление | 16 Ом |
| Цвет | Черно-красный |
| Чувствительность | 108dB |
| Штрихкод | 6939119048488 |
Информация для заказа
- Цена: 338 ₴



