Навушники з мікрофоном HAVIT HV-H206d для ПК призначені для ігор та телефонії за допомогою різних каналів, наприклад Skype. Вони оснащені глибоким якісним звуком, широким діапазоном частот і високою якістю передачі, що забезпечує насолоду від стереозвуку.
Амбушюри виконанані зі шкіри з регульованим оголів'ям, що забезпечує великий комфорт.
Навушники мають два аудіороз'єми, один для мікрофона і один для навушників. Штекер-3,5мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 40мм |
| Довжина кабеля | 1.4м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Интерфейс | AUX (3.5мм) х 2 |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Мощность | 50W |
| Сопротивление | 32 Ом |
| Чувствительность | 110dB ± 3dB |
| Штрихкод | 6939119033712 |
Информация для заказа
- Цена: 448 ₴



