Портативний зарядний пристрій HAVIT HV-PB67 з ємністю 10000 мАг та світлодіодним індикатором заряду. Відмінно підійде для підзарядки смартфона, планшета, МП3-плеєра та інших пристроїв. Обладнано 2 USB-портами для заряду одночасно 2-х пристроїв. Вихідна сила струму становить 2 А.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 203г |
| Входное напряжение | MicroUSB: DC 5V/2,0А; Type-C: DC 5V/2,0А |
| Выходное напряжение | DC5V |
| Выходной ток | 2.0A |
| Габаритні розміри | 137mm х 67mm х 15mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Емкость | 10000mAh |
| Кількість у коробі | 40 шт |
| Материалы | ABS |
| Тип разъема | Micro USB, Type-C, 2USB |
| Штрихкод | 6950676204629 |
Информация для заказа
- Цена: 653 ₴





