Ігровий мікрофон XTRIKE ME XMC-01 (3.5 mm) із всеспрямованим мікрофоном забезпечує чисте та чітке спілкування під час відтворення або використання таких програм, як YouTube, Skype, тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.5м |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Мікрофон | Ω6*5мм |
| Сумісність | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac |
| Чутливість | 38dB |
| Штрихкод | 6932391922989 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴

