Лампа із серії найсучасніших LED-ламп, виконана в іноваційному корпусі, що складається з алюмінію та теплорозсюючої пластмаси (серія ламп Алюпласт). Така побудова корпусу є найбільш ефективною технологією охолодження чипів, що забезпечує їх довготривалий термін роботи без втрати світлового потоку. Таким чином, дана серія ламп поєднала в соб
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 50W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 235х160х36мм.
Корпус LED прожектора має білий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного-130Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 6500Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
і сучасні іноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 30W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 50 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення у вбудованих світильниках типу MR-11.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 1247 г |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Категорія | Прожекторі |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Максимальна сила струму | 250mA |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність: | 50 W |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Світлова швидкість | 6500 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Енергоефективність | 130 Lm/W |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 235mm x 160mm x 36mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820118292939 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 1 560 ₴



