
LED вуличний ліхтар автономний VIDEX 60W 5000K
9 569 ₴
8 612,10 ₴
- В наявності
- Код: VL-SLSO-605
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Автономний світлодіодний ліхтар - призначений для якісного вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій без зайвих витрат на монтаж і електроспоживання. Сонячна панель світлодіодного ліхтаря не вимагає підключення до електричної мережі і дозволяє використовувати сонячну енергію, що робить його повністю автономним, екологічним і максимально безпечним.
Пульт дистанційного керування дозволяє запрограмувати ліхтар в необхідному режимі.
Головні переваги автономного світлодіодного вуличного ліхтаря:
• Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване освітлення;
• Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
• Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати ліхтар в будь-яких погодних умовах;
• Швидкий і зручний монтаж;
• Не вимагає споживання електроенергії з мережі.
Для увімкнення світлодіодного ліхтаря необхідно натиснути кнопку «ON» («Увімк.») на пульті дистанційного керування. Увімкнення та вимкнення світлодіодного ліхтаря здійснюється примусово, незалежно від часу доби. За допомогою пульта ДК можна обрати необхідний режим та регулювати яскравість ліхтаря.
Рекомендована висота монтажу 3-6м
Час повного заряду 5-8 годин.
Час роботи при максимальній потужності +\- 12 годин.
Режими роботи (за допомогою пульта):
При освітленості навколишнього середовища менше 50Лк ліхтар вмикається і працює в режимі Авто.
1. "Авто" 1ша година роботи - 100% яскравості, 2га година - 80%, з 3ї години по 6ту включно - 60% яскравості, 7ма година - 50% яскравості, з 8ї години і до вимкнення – 30% яскравості.
2. "3г" вмикає ліхтар вночі, після 3х годин роботи він вимикається.
3. "5г" вмикає ліхтар вночі, після 5ти годин роботи він вимикається.
4. "8г" вмикає ліхтар вночі, після 8ми годин роботи він вимикається.
Ліхтар запам'ятовує останні настройки і застосовує їх при наступному включенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Світловий потік | 4300 лм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Колірна гамма | Білий, Холодний білий, Нейтральний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Матеріал розсіювача | Лінзоване скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8500 |
| Категорія | Сонячні світильники |
| Кількість в упаковці: | 1 |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність: | 60 |
| Робоча температура | -20°C ~ + 50°С |
| Термін служби | 50 година |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Кут розсіювання | 130°*90° |
| Ємність акумулятора | 45Ah |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Потужність сонячної панелі | 60W 5V |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | Панель 670mm x 600mm x 30mm; Ліхтар 565mm х 189mm х 95mm |
| Штрихкод | 4820246481700 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 8 612,10 ₴









