
LED світильник лінійний VIDEX 36W 1,2М 4100K
627 ₴
564,30 ₴
- В наличии
- Код: VL-BN-36124
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
LED світильник лінійний VIDEX 36W 1,2М 4100K – призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ,торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінєвий корпус зі збільшеною товщиною допомагає сповільнити деградацію світлодіодів та значно продовжує термін служби світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1210x74x24мм.
Має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 3600Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 85-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Вес | 450 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 роки |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категория | Лінійні світильники |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 99 00 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 270mA |
| Материалы | Алюміній-полікарбонат |
| Мощность | 36 W |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 1210mm x 74mm x 24mm |
| Световой поток | 3600 Lm |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Угол рассеивания | 120° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820118298139 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 564,30 ₴



